Reklama

Reklama

Real zaprezentował nowego trenera

We wtorek Manuel Pellegrini został zaprezentowany jako nowy szkoleniowiec Realu Madryt.

We wtorek Manuel Pellegrini został zaprezentowany jako nowy szkoleniowiec Realu Madryt.

Chilijczyk, który poprzednio prowadził Villarreal, stanął przed arcytrudnym zadaniem przywrócenia blasku drużynie "Królewskich". Florentino Perez, który 1 czerwca powrócił na fotel prezydenta Realu Madryt, postawił na Pellegriniego podkreślając, iż trener ten doskonale pasuje do filozofii futbolu wyznawanej przez Real Madryt.

Były szkoleniowiec "żółtej łodzi podwodnej", opowiedział dziennikarzom o swoich pierwszych odczuciach na stanowisku opiekuna "Królewskich". - Bardzo trudno będzie mi wytłumaczyć co czuję, jestem dumny będąc wybranym przez najważniejszy klub w historii futbolu - rozpoczął Pellegrini. - Kiedy zaczynałem pracę 23 lata temu, nie sądziłem, że kiedyś będę prowadził Real Madryt. Wierzę, że przybyłem w odpowiednim czasie oraz że jestem właściwą osobą na to stanowisko. Chcę sprawić, aby drużyna grała tak, jak zasługują na to kibice - zakończył Chilijczyk.

Reklama

Pellegrini zastąpił Juande Ramosa na ławce trenerskiej Realu po tym, jak kontrakt byłego trenera Tottenhamu wygasł z końcem obecnego sezonu.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL