Real stracił punkty i fotel lidera

W najciekawszym spotkaniu ósmej kolejki Primera Division Real Madryt przegrał na Santiago Bernabeu z Valencia CF 1:2. Wynik meczu został ustalony do przerwy.

Trzy punkty zdobyło natomiast Getafe, które wygrało z Realem Saragossa aż 5:2, dzięki czemu podopieczni Bernda Schustera wrócili na fotel lidera.

Spotkanie w Madrycie było bardzo emocjonujące i obfitowało we wszystko, czego mogą oczekiwać kibice. A na Santiago Bernabeu działo się naprawdę wiele: bramki, niewykorzystany karny, czerwone kartki.

Gola dla "Królewskich" zdobył Raul Gonzales, dla Valencii trafili Ruben Baraja i David Villa (z karnego). Zanim padły bramki "jedenastki" nie wykorzystał Zinedine Zidane.

W drugiej połowie Real starał się doprowadzić do wyrównania, ale ta sztuka mu się nie udała, stracił natomiast dwóch piłkarzy. Najpierw czerwoną kartkę zobaczył Thomas Gravesen (faul na Vicente), a chwilę później z boiska wyleciał także David Beckham (niesportowe zachowanie).

Zobacz wyniki 8. kolejki Primera Division

Dowiedz się więcej na temat: kolejka | Santiago | Primera Division | fotel | Real