Reklama

Reklama

Real Madryt zaprezentował nowe stroje

Real Madryt zaprezentował nowe stroje na sezon 2017/18. Pierwszy komplet, czyli białe stroje mają wstawki koloru błękitnego. Na dole koszulki znajduje się mały napis „1902–2017”, upamiętniający 115 lat historii klubu.

Drugi komplet strojów jest czarny. Paski i logotyp firmy, która ich ubiera, oraz klubowy herb mają kolor turkusowy, który mocno kontrastuje z czarnym.

Real Madryt w zakończonym już sezonie popisał się zdobyciem potrójnej korony oraz, jako pierwsza drużyna w historii, zdołał obronić puchar Ligi Mistrzów.

MK

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy