Reklama

Reklama

Raul: Chcemy potrójnej korony

Dzień przed finałem Pucharu Króla (Copa del Rey) w Hiszpanii, w którym na Montjuic w Barcelonie zagrają Real Madryt z Realem Saragossa, kapitan "Królewskich" Raul Gonzalez Blanco wyznał, że pragnie w tym roku zdobyć z Realem "potrójną" koronę.

Mistrzowie Hiszpanii mają w tym sezonie szansę na triumfy w Lidze Mistrzów, rodzimej Primera Division oraz Copa del Rey (Puchar Króla, czyli Puchar Hiszpanii).

- Grając w Realu, z taką drużyną jaką obecnie mamy, musimy wygrać przynajmniej jedno trofeum, żeby uznać ten sezon za udany. Jeśli wywalczymy dwa, będzie nadzwyczajnie. Skoro jednak mamy szansę na więcej i wiedząc, że w 102-letniej historii klubu nie było takiego wydarzenia, to chcemy potrójnej korony! - zadeklarował na łamach portugalskiego dziennika "A'Bola" Raul Gonzalez Blanco, który zdaje sobie sprawę, że nie będzie to takie proste.

Reklama

- Wiemy, że to bardzo trudne wyzwanie, ale jeśli nam się uda będzie bardzo pięknie. Chcemy przysłużyć się historii tego wspaniałego klubu - wyznał 26-letni kapitan "Królewskich".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje