Reklama

Reklama

Ratajczyk: Nie myślę o powrocie

"Przez rok nie grałem w piłkę. W Austrii Wiedeń straciłem miejsce w składzie. Teraz muszę zaczynać wszystko od nowa. Znów pokazać się trenerom i menedżerom" - wyznał na łamach "Życia Warszawy" Krzysztof Ratajczyk.

Były piłkarz Legii, który w minionym sezonie zmagał z ciężką kontuzją, musiał opuścić silną Austrię Wiedeń i przenieść się do prowincjonalnego Mattersburga.

"Gdybym był zdrowy i nie miał takiej przerwy w grze, pewnie otrzymałbym propozycję z innych, dużo lepszych klubów. Nie da się ukryć, że Mattersburg to nie Austria czy Rapid. Podpisałem kontrakt na rok z możliwością przedłużenia. Ale chciałbym zagrać w silniejszym klubie o mistrzostwo Austrii" - wyjaśnił "Rataj", który jasno wyraził się również na temat spekulacji dotyczących jego ewentualnej gry w stołecznej Legii.

Reklama

"Nie myślę już o powrocie do Polski. Chcę na stałe osiedlić się w Wiedniu. Buduję nawet nowy dom w stolicy Austrii. Cały czas oficjalnie mieszkam też w Wiedniu" - ujawnił Ratajczyk.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy