Reklama

Reklama

Rasiak zagra w Premier League!

Grzegorzowi Rasiakowi w ostatniej chwili przed zamknięciem letniego "okienka" transferowego udało się zmienić klub. Polski napastnik przeniósł się z Derby County do Tottenhamu Hotspur.

- Rasiak jest wysokim piłkarzem, który potrafi strzelać bramki. Regularnie występuje w reprezentacji Polski i mam nadzieję, że będzie wzmocnieniem dla naszego zespołu - powiedział Martin Jol, menedżer "Kogutów".

Rasiaka, który w minionym sezonie strzelił 17 bramek dla "Baranów", bardzo chciał pozyskać klub z ligi Championship Wolverhampton Wanderers. Derby uzgodniło już nawet warunki transferu (2,2 mln funtów), ale ostatecznie piłkarz nie był w stanie porozumieć się z "Wilkami". Tottenham za Polaka zapłacił 2 mln funtów.

Zainteresowanie Rasiakiem wyrażały również Sunderland (Premier League) i Sheffield United (druga liga), jednak nie sprostały oczekiwaniom Derby.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy