Reklama

Reklama

Rasiak: Transfer za pięć dwunasta

- Transfer został zawarty za pięć dwunasta, czyli... w samą porę! - powiedział w "Super Expressie" Grzegorz Rasiak, który tuż przed zamknięciem okienka transferowego zmienił klub. Napastnik reprezentacji Polski za 2 miliony funtów przeszedł z Derby County do Tottenhamu Hotspur.

- Najlepszym krokiem był transfer na Wyspy. Dzięki temu wpadłem w oko menedżerom z Premiership - dodał Rasiak.

- Czy stanę się jednym z najbogatszych polskich piłkarzy? Powiem tyle - podpisałem czteroletni kontrakt, z którego jestem bardzo, bardzo zadowolony! - cieszył się reprezentant Polski.

- Będę rywalizował o miejsce w składzie z Mido, który jest piłkarzem podobnym do mnie. On nieźle zaczął sezon, ale ostatnio dostał czerwoną kartkę i będzie pauzował w trzech meczach. To stwarza szansę dla mnie - podkreślił reprezentant Polski.

Reklama

- A moim ulubionym klubem i tak jest Liverpool! - zakończył.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama