Reklama

Reklama

Ramos następcą Maldiniego!?

Sergio Ramos ma być następcą Paolo Maldiniego - donoszą źródła zbliżone do klubu z San Siro. Trzeba przyznać, że młodego Hiszpana czekałoby wyjątkowo niewdzięczne zadanie, bo przecież Maldini to jedna z największych legend w historii klubu.

Maldini z Milanem związany jest od początku swojej piłkarskiej kariery. Dla drużyny z San Siro rozegrał sporo ponad 600 spotkań i zdobył z klubem chyba wszystkie możliwe trofea. 40-latek karierę chciał skończyć tego lata, ale nie pozwolili mu na to kibice. Specjalna pikieta, którą przygotowali, przekonała go do tego, by został w Mediolanie na kolejne 12 miesięcy. W przyszłym roku już pewnie nikt go nie zatrzyma i Maldini powiesi piłkarskie buty na kołku.

Władze Milanu chcą być gotowi na rozstanie ze swoją legendą i już teraz szukają następcy Maldiniego. Wybór padł na 22-latka z Realu Madryt Sergio Ramosa, którego stosunki z trenerem "Królewskich" Berndem Schusterem uległy ostatnio znacznemu ochłodzeniu.

Reklama

Mimo wszystko mediolańczycy nie mogą być pewni swego. Nie wiadomo, czy Real zdecyduje się oddać swojego obrońcę. Do tego klauzula odstępnego zawarta w jego kontrakcie wynosi aż 93 miliony euro!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama