Reklama

Reklama

​Rami Kaib doznał jednej z najdziwniejszych kontuzji w świecie sportu

Szwedzki obrońca Rami Kaib, grający na co dzień w holenderskim SC Heerenveen, doznał niecodziennej kontuzji. Piłkarz złamał szczękę jedząc marchewkę.

Do słynnych już w świecie piłki nożnej kontuzji Santiago Canizaresa (woda po goleniu spadła mu na nogę), czy Jariego Litmanena (kapsel z piwa wystrzelił mu w oko) dopisać można kolejną niesamowitą historię.

Rami Kaib od stycznia tego roku gra w ekipie Heerenveen, ale od dłuższego czasu nie ma go w kadrze meczowej. Powodem jest złamana szczęka, ale dopiero niedawno ujawniono sposób, w jaki doszło do urazu.

Rami Kaib to klubowy kolega Pawła Bochniewicza w SC Heerenveen

Szwed został uderzony w kość szczękową podczas jednego ze spotkań niemal miesiąc temu. Wówczas jednak szczęka nie była złamana. Pogorszenie się stanu zdrowia piłkarza nastąpiło dopiero po tym, jak Kaib ugryzł twardy korzeń marchewki.

Reklama

Nacisk w ten sposób stworzony na osłabioną kość doprowadził do złamania. Leczenie ma potrwać nawet sześć tygodni. Zawodnikiem klubu Heerenveen jest Paweł Bochniewicz. Polak nie gra od początku sezonu z powodu zerwania więzadła krzyżowego w kolanie.

MR

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje