Reklama

Reklama

Radosław Majdan napisał o swoim stanie zdrowia

Były reprezentant Polski w piłce nożnej został zakażony koronawirusem. O tym, że przebywa w szpitalu, opinia publiczna dowiedziała się w środę. Teraz Radosław Majdan zdecydował się sam napisać o swoim stanie, publikując fotografię ze szpitalnego łóżka.

Pandemia koronawirusa w Polsce przybrała na sile. W ostatnich dniach coraz częściej wśród przypadków zachorowań pojawiają się też znane osoby związane ze sportem.

Reklama

W środę do mediów trafiła informacja o pozytywnym teście na koronawirusa u Radosława Majdana. Były piłkarz przebywa obecnie w szpitalu.

W sieci nie brakowało spekulacji na temat stanu zdrowia gwiazdora. W czwartek Majdan sam zdecydował się napisać do swoich fanów, publikując przy tym fotografię ze szpitala.

"Jak już zapewne wiecie, od kilku dni przebywam w szpitalu. Jestem pod bardzo dobra opieką. Sytuacja jest opanowana. Wszystko idzie w dobrą stronę i za kilka dni powinienem już być w domu. Chciałbym bardzo podziękować wam za dużo ciepłych słów wsparcia i wiadomości. Pozdrawiam Was serdecznie" - napisał na Instagramie 48-latek, który poprosił swoich obserwujących, aby cały czas o siebie dbali.

Niemal równocześnie na koncie Małgorzaty Rozenek-Majdan pojawił się wzruszający wpis.

"Tatuś poprosił o kilka zdjęć Henryka" - napisała żona byłego sportowca.

Radosław Majdan w czerwcu kolejny raz został ojcem. Żona i syn już niecierpliwie oczekują na jego powrót do rodzinnego gniazdka.

AB

Dowiedz się więcej na temat: Radek Majdan | Małgorzata Rozenek-Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje