Reklama

Reklama

Radosław Kałużny: Nasza piłka jest chora, popsuta, zła

Były piłkarz reprezentacji Polski Radosław Kałużny przerwał milczenie. - Nie mogłem znieść tego klimatu, jaki panuje w naszej piłce. Nasza piłka jest chora, popsuta, zła. Ten świat jest brudny - powiedział w rozmowie z "Faktem".

- Miałem dość tego bagna. Zajmowałem się tym całe życie, kilkanaście lata zap... za piłką i w końcu chciałem sobie odpocząć, bo wszystko się we mnie wypaliło - powiedział 41-krotny reprezentant Polski.

Reklama

"Znane nazwisko, szybkie samochody, sława, kobiety, miłość, zdrada, luksusowe wille i lans. Król życia, który brał z niego pełną garścią, a potem musiał wszystko oddać. Wszystko stracić. Teraz zaczyna od zera. To nie scenariusz filmowy, to losy Radosława Kałużnego, który ze znanego piłkarza stał się pracownikiem firmy kurierskiej w Anglii" - napisał "Fakt".

Kałużny powiedział gazecie, że przez to, co wypisują media, jego żona wylądowała w szpitalu. - Wiecie jaki mam stosunek do dziennikarzy. Nie cierpię was - powiedział popularny "Tata".

Były piłkarz po wyjeździe z Polski odnalazł się niedawno w akademii piłkarskiej zorganizowanej w Anglii dla polskich dzieciaków. Jest tam trenerem.

Kałużny zaprzecza, by musiał z Polski uciekać.

- Musiałem odpocząć od Polski i wszystkich spraw, które mnie przytłaczały. Dajcie mi tylko spokój, to najlepsze co możecie dla mnie zrobić. Mam pracę, mam dwie ręce, jestem zdrowy i nic od nikogo nie chcę - powiedział Kałużny.

Radosław Kałużny w latach 1997-2005 41 razy zagrał w reprezentacji Polski i zdobył 11 bramek. Wystąpił na mundialu w Korei Południowej i Japonii w 2002 roku.

Był m.in. piłkarzem Zagłębia Lubin, Wisły Kraków, Jagiellonii Białystok, a za granicą Energie Chociebuż, czy Bayeru Leverkusen.

Dowiedz się więcej na temat: Radosław Kałużny | reprezentacja Polski | piłkarz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje