Reklama

Reklama

R. Carlos chwali Luxemburgo

Roberto Carlos jest zachwycony zmianą na stanowisku trenera w Realu Madryt. Brazylijczyk nie ukrywa sympatii dla pracy swojego rodaka, Wanderley'a Luxemburgo.

"To bardzo dobra decyzja klubu. Luxemburgo podpisał kontrakt na 18 miesięcy, ale jestem pewien, że zostanie tutaj przynajmniej trzy, cztery lata. Kibice w Madrycie pokochają go i znów zobaczą wielki futbol" - stwierdził Robert Carlos, który był skonfliktowany z poprzednim szkoleniowcem "Królewskich", Mariano Garcią Remonem.

"Znam Luxemburgo od 12 lat. Grałem pod jego wodzą w Palmeiras i w reprezentacji. Mógłbym spędzić wiele czasu na omawianiu jego wszystkich sukcesów w karierze. Ma swój styl i będziemy szczęśliwy wykonując swoją pracę pod jego nadzorem. To jest typ zwycięzcy i jestem pewien, że doprowadzi nas do trofeów" - wyznał Brazylijczyk, którego nie martwią ciężkie treningi narzucane przez Luxemburgo.

Reklama

"Kiedy pracowałem z Luxemburgo w Brazylii byłem przyzwyczajony do dwóch treningów dziennie, rano i popołudniu. Nasz zespół zyska na tym zarówno taktycznie jak i fizycznie" - dodał Roberto Carlos.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL