Reklama

Reklama

PZPN zawiesił podejrzanych sędziów

W związku z zatrzymaniem sędziego Antoniego F. oraz przewodniczącego Kolegium Sędziów Śląskiego ZPN Mariana D., Polski Związek Piłki Nożnej podjął decyzję o bezterminowym zawieszeniu tych osób w prawach członków Kolegium Sędziów PZPN.

Związek we współpracy z policją i prokuraturą dołoży wszelkich starań, by wyjaśnić okoliczności tej bulwersującej środowisko piłkarskie sprawy. W przypadku potwierdzenia się zarzutów wszystkie zamieszane w tę sprawę osoby poniosą niezależnie od decyzji organów państwowych bardzo surowe konsekwencje dyscyplinarne.

Zarząd Kolegium Sędziów PZPN od pewnego czasu opracowuje znaczące zmiany w regulaminie określającym zasady awansów i spadków sędziów, które zostaną przedstawione Zarządowi PZPN na posiedzeniu w dniu 30 czerwca.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama