Reklama

Reklama

PZPN ogłosił nazwisko trenera reprezentacji Polski U-16. To już oficjalne

​Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej podjął decyzję ws. nowego selekcjonera reprezentacji Polski U-16. To stanowisko objął Marcin Włodarski.

Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej podjął dziś decyzję o tym, kto poprowadzi kadry U-19 i U-16. W tym pierwszym przypadku działacze postawili na Marcina Brosza.

Marcin Włodarski poprowadzi reprezentację Polski U-16

Z kolei kadra U-16 trafiła w ręce Marcina Włodarskiego, który już od listopada zeszłego roku pełnił obowiązki pierwszego szkoleniowca tej drużyny. W listopadzie 2021 roku "Biało-Czerwoni" pod jego wodzą wygrali dwa razy ze Słowenią - 4:1 i 3:1 - w meczach towarzyskich.

Włodarski to trener z licencją UEFA A Elite Youth. Do tej pory był zatrudniony jako skaut makroregionalny w PZPN. Wcześniej był związany z AMO Rzeszów, Karpatami Krosno i OSSM Krosno.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama