Reklama

Reklama

Puchar Serbii dla Crvenej Zvezdy Belgrad

Piłkarze Crvenej Zvezdy Belgrad zdobyli Puchar Serbii, pokonując w finale inną stołeczną drużynę - Partizana w rzutach karnych 4-3. Po 90 minutach gry i półgodzinnej dogrywce bramek nie było.

Bohaterem meczu był kanadyjski bramkarz "Czerwonej Gwiazdy" Milan Borjan, który w konkursie karnych obronił strzały Milosza Jojicia i Nikoli Stulicia.

W ten sposób Crvena Zvezda wywalczyła dublet, ponieważ wcześniej sięgnęła po tytuł mistrza kraju, wygrywając w imponującym stylu rozgrywki ligowe: nie poniosła ani jednej porażki, wygrała 35 meczów i trzy zremisowała. Bilans bramkowy także robi wrażenie: 114-20.

Crvena Zvezda z "rekordem świata"

Według serbskich mediów Crvena Zvezda pobiła "rekord świata", uzyskując w lidze 108 punktów, o dwa więcej niż Celtic Glasgow, który w sezonie 2016/2017 odniósł 34 zwycięstwa, a cztery mecze zremisował.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama