Reklama

Reklama

Puchar Belgii. Gol Teodorczyka dał awans Charleroi

Łukasz Teodorczyk zdobył bramkę po blisko dwóch latach posuchy. Jego trafienie zapewniło RC Charleroi awans do 1/8 finału Pucharu Belgii po wygranej 1-0 KVC Westerlo.

Dokładnie za dwa tygodnie minęłyby dwa lata od ostatniej bramki Łukasza Teodorczyka. 17 lutego 2019 roku napastnik zdobył swoją jedyną bramkę dla Udinese w ponad dwuletniej przygodzie z klubem.

W październiku zeszłego roku Teodorczyk został wypożyczony do Charleroi, mając nadzieję na odnalezienie formy w Belgii, gdzie regularnie strzelał dla Anderlechtu. Po blisko czterech miesiącach, w swoim ósmym spotkaniu, polski napastnik przełamał wreszcie niemoc strzelecką.

29-letni napastnik wszedł na boisko w 59. minucie spotkania z KVC Westerlo w 1/16 finału Pucharu Belgii. Zwycięską bramkę zdobył trzy minuty przed końcem spotkania.

W 1/8 finału drużyna Teodorczyka zmierzy się z wygranym meczu KAA Gent - KFC Heur-Tongeren.

Reklama

WG

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy