Reklama

Reklama

Poważna kontuzja gracza Manchesteru City

Skrzydłowy Manchesteru City, Martin Petrow może odpocząć od piłki przez wiele tygodni. Jak poinformował w piątek menedżer angielskiego zespołu, Mark Hughes piłkarz zerwał więzadła w kolanie.

Reprezentant Bułgarii nabawił się kontuzji podczas środowego meczu kadry narodowej z Gruzją w ramach eliminacji MŚ 2010. Problemy zdrowotne nie są obce zawodnikowi w ostatnim czasie, bowiem niedawno wrócił do gry po wyleczeniu urazu ścięgna udowego.

- Martin odwiedzi w weekend kilku specjalistów, ale na wstępie wiadomo, że odpoczynek od piłki potrwa dla niego dość długo - powiedział Hughes - On zerwał więzadła, co wykazały wstępne badania, więc nie jest kolorowo.

Hughes dodał, że przyczyną takich problemów Petrowa było nieprzygotowanie pod względem fizycznym do gry na pełnych obrotach. - Martin zagrał w jednym naszym meczu 10 minut, a w następnym 20 minut, zanim udał się na spotkania reprezentacyjne. Dla niego samego udział w tych meczach był ryzykiem.

Reklama

29-letni Petrow trafił do Manchesteru przed rokiem z Atletico Madryt. W bieżącym sezonie zaliczył trzy spotkania w Premier League.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje