Reklama

Reklama

Postawił na ligi włoską i hiszpańską, wygrał 192 tys. euro!

W miniony weekend szwedzki kibic wygrał u jednego z bukmacherów aż 192 tys. euro, trafnie typując osiem meczów z ligi włoskiej i hiszpańskiej!

Zakłady sportowe towarzyszą kibicom sportowym od lat. Tradycja zakładania się na Wyspach Brytyjskich czy innych krajach, sięga nawet 19 wieku. Wielu graczy, którzy kibicują swoim drużynom, lub po prostu interesują się sportem, ma szansę na wysokie wygrane. Tak się właśnie stało w Szwecji w ostatni weekend, gdzie u rodzimego bukmachera Expekt.com jeden z graczy postanowił stworzyć zakład z ośmiu meczów składających się z drużyn z Włoch i Hiszpanii. 

Reklama

Kupon, który szwedzki gracz postawił w lokalnej walucie to równowartość około 845€, natomiast rekordowo wysoka wygrana to aż 192.000€. Gracz po wygranej podkreślił, że "To było superuczucie, gdy sędzia odgwizdał koniec spotkania  w ostatnim typowanym meczu. Nie spodziewałem się takiej wygranej, a znaczną jej część postanowiłem przeznaczyć na akcję humanitarną na Filipinach". Po czym dodał również: "W zakładach gram od wielu lat i kiedyś już byłem o krok od tak wysokiej wygranej, lecz wówczas ostatni mecz mi zwyczajnie nie wszedł. Teraz moje przeczucie okazało się trafne."

Expekt.com jest międzynarodową firmą oferującą zakłady sportowe  od 1999 roku, w kilkunastu krajach Europy. Firma jest jedną z pierwszych tego typu na rynku wraz z innymi bukmacherami takimi jak angielski William Hill, również brytyjski  Ladbrokes oraz niemieckie i francuskie Bet-at-home czy Betclic.

Dowiedz się więcej na temat: zakłady bukmacherskie | Serie A

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje