Reklama

Reklama

Polski napastnik zmienił klub. Wciąż będzie grał w MLS

​Kacper Przybyłko podjął decyzję ws. swojej przyszłości. Polski napastnik spędzi kolejny sezon w Major League Soccer, ale będzie bronił barw innego klubu niż Philadelphia Union. Dziś oficjalnie potwierdzono, że 28-latek przeniesie się do Chicago Fire.

Przybyłko przed kilkoma dniami otwarcie mówił, że jest gotów podjąć nowe wyzwanie w swojej karierze. - Nie będę ukrywał, że zgłosiło się Chicago Fire, oferta jest na stole w klubie. Ja chciałbym tę ofertę przyjąć - przyznał na antenie "Kanału Sportowego".

Kacper Przybyłko odchodzi z Philadelphia Union. Jego nowym klubem będzie Chicago Fire

Minęło kilka dni i sprawa jest już zamknięta. Philadelphia Union oficjalnie poinformowała, że Przybyłko odchodzi z klubu. Kolejnym przystankiem w jego karierze będzie wspomniane Chicago Fire.


Klub z Filadelfii w ramach transferu otrzyma 1,15 mln dolarów budżetu do wykorzystania. - Chcemy podziękować Kacprowi za jego wysiłki na boisku i poza nim. Odegrał ważną rolę w pamiętnych momentach w ciągu ostatnich kilku lat. Życzymy mu wszystkiego najlepszego - powiedział dyrektor Ernst Tanner.

Reklama

CZYTAJ TAKŻE: ZNAKOMITE WIEŚCI. POLSKI PIŁKARZ KRÓLEM STRZELCÓW LIGI MISTRZÓW

Przybyłko dla ekipy Filadelfii grał od 2018 roku. Od tego czasu rozegrał 96 meczów i strzelił 40 bramek i zanotował 14 asyst.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama