Reklama

Reklama

Polski bramkarz zamienił FC Porto na Vitorię Setubal

Polski bramkarz Paweł Kieszek rozstał się z mistrzem Portugalii FC Porto i podpisał dwuletnią umowę z innym zespołem tamtejszej ekstraklasy piłkarskiej - Vitorią Setubal.

W ostatnim sezonie 28-letni zawodnik występował na wypożyczeniu w Rodzie Kerkrade.

Kieszek miał kontrakt z FC Porto ważny jeszcze przez dwa lata, zdecydował się jednak odejść, aby mieć szansę na regularne występy.

W ekipie "Smoków" nie był w stanie wywalczyć sobie miejsca w kadrze meczowej i poprzedni sezon spędził w holenderskiej Rodzie Kerkrade. Występował tam wtedy m.in. z innym polskim bramkarzem - Mateuszem Prusem, a także napastnikiem Mikołajem Lebedyńskim.

Kieszek grał już wcześniej w Vitorii Setubal. W sezonie 2008/2009 był wypożyczony do tego klubu ze Sportingu Braga.

Reklama

Polak ma rozpocząć treningi z nową drużyną jeszcze w tym tygodniu.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama