Reklama

Reklama

Polowanie na czarownice w Hiszpanii. Mocno oberwało się Casillasowi

Wyjazdowa porażka Hiszpanów ze Słowakami (1-2) to bez wątpienia jedna z największych niespodzianek trwających eliminacji Euro 2016.

Poprzednio "La Roja" przegrała mecz o punkty w kwalifikacjach do turnieju rangi mistrzowskiej w październiku 2006 roku.

Wpadka najlepszej drużyny Starego Kontynentu sprawiła, że w hiszpańskich mediach rozpoczęto polowanie na czarownice. "Od bohatera do czarnego charakteru" - ten tytuł w dzienniku sportowym "Marca" odnosi się do występu Ikera Casillasa w Żilinie.

Po meczu starał się usprawiedliwić go selekcjoner Hiszpanów Vicente del Bosque: "Piłka dostała dziwnej rotacji i zmyliła Ikera" - powiedział 63-letni szkoleniowiec.

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL