Reklama

Reklama

Półgrabski nie jest już szefem spółki PL.2012+

Tomasz Półgrabski nie jest już prezesem spółki PL.2012+, operatora Stadionu Narodowego w Warszawie.

Co? Gdzie? Kiedy? Bądź na bieżąco i sprawdź Sportowy Kalendarz!

O odwołaniu go poinformował sam Półgrabski.

Był on szefem spółki od 3 lipca 2014 roku. Zastąpił na tym stanowisku Marcina Herrę. Ministerstwo Sportu i Turystyki nie poinformowało na razie o następcy Półgrabskiego.

"Przez półtora roku zajmowaliśmy się nie tylko sportem, ale także biznesem. Podpisaliśmy umowę ze sponsorem tytularnym, zmaksymalizowaliśmy wykorzystanie powierzchni komercyjnej, ale przede wszystkim udowodniliśmy, że PGE Narodowy jest areną wielofunkcyjną. Stadion gościł w swoich progach nie tylko wielkie imprezy sportowe, ale także kulturalne, muzyczne, edukacyjne i społeczne. PGE Narodowy to w tej chwili sprawnie działająca firma - jestem przekonany, że sukces finansowy osiągnięty w tak krótkim czasie pozwala z optymizmem patrzeć na kolejne lata funkcjonowania tego obiektu. Mojemu następcy życzę kolejnych sukcesów i umocnienia marki PGE Narodowy jako jednej z najlepszych aren w Europie" - napisał w wydanym oświadczeniu Półgrabski.

Reklama

Na konferencji prasowej na początku grudnia Półgrabski poinformował, że stadion wybudowany na piłkarskie mistrzostwa Euro 2012 w tym roku po raz pierwszy przyniesie zysk operacyjny. Ma on wynieść od 1,5 do 2 milionów złotych.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje