Reklama

Reklama

Polak trenuje u boku Keegana!

18-letni Tomasz Sokołowski trenuje w Manchesterze City u boku legendarnego piłkarza i trenera Kevina Keegana! Polski pomocnik norweskiego Lyn Oslo od wtorku przebywa na testach w Anglii.

- Jestem w siódmym niebie i nie do końca mogę w to uwierzyć. Do klubowej szatni wchodzili kolejno Anelka, Fowler, McManaman. Steve powiedział do mnie, że jeśli będę miał jakiś problem to mogę walić do niego jak w dym! Po treningu rozmawiałem z menadżerem, który pytał mnie o plany, szkołę i rodzinę. - relacjonuje pierwsze dni pobytu młody Polak.

Piłkarz trafił do MC po tym jak "szperacze" z Maine Road obserwowali piłkarzy Rosenborga podczas mecz z Lyn Oslo. Zaproszenie do Anglii dostał jednak tylko Polak.

18-letni Tomasz Sokołowski nie ma nic wspólnego z dwoma piłkarzami z tym samym imieniem i nazwiskiem, którzy występują na boiskach polskiej ekstraklasy. Z jego usług próbował korzystać trener kadry U-19 Andrzej Zamilski, jednak ten nie zagrał, bo waha się ciągle czy czekać na powołanie norweskiej federacji.

Reklama

- Staram się o norweskie obywatelstwo, by nie mieć kłopotów z wojskiem. Wiem, że Norwegowie już o mnie pytają. Decyzji o ewentualnej grze w barwach którejś z reprezentacji nie mogę odkładać w nieskończoność. - powiedział Sokołowski.

Czy działaczom PZPN uda się namówić zdolnego piłkarza do występów w biało-czerwonej koszulce?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje