Reklama

Reklama

PNA. Nigeria i Egipt wychodzą z grupy

Nigeria pokonała Gwineę-Bissau 2-0, a Egipt wygrał z Sudanem 1-0 w ostatnich meczach grupy D Pucharu Narodów Afryki. Zwycięskie ekipy nie zawiodły i wyszły z grupy.

Grupę wygrała Nigeria, która odniosła komplet trzech zwycięstw. Za jej plecami znalazł się Egipt, który przegrał tylko ze zwycięzcą grupowej rywalizacji.

W ostatnim meczu Egipcjanie też nie zachwycili, ale pokonali Sudan. W 35. minucie zwycięską bramkę zdobył Mohamed Abdelmonem.

Lepiej spisała się Nigeria. Podopieczni Augustine'a Eguavoena pokonali Gwineę-Bissau 2-0. Oba gole padły w drugiej połowie. Najpierw, w 56. minucie, do siatki trafił Umar Sadiq, a kwadrans przed końcem podstawowego czasu gry zwycięstwo przypieczętował William Troost-Ekong. Sędzia najpierw odgwizdał spalonego, ale po weryfikacji VAR uznał gola i Nigeria mogła się cieszyć ze zwycięstwa w meczu oraz w grupie.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama