Reklama

Reklama

Plejada polskich aktorów i Grzegorz Krychowiak. "Druga połowa" już niebawem w kinach

Już 29 maja premierę będzie miał film "Druga połowa", pierwsza polska produkcja, która pojawi się w kinach po przerwie spowodowanej lockdownem. Będzie to nie lada gratka dla fanów piłki nożnej, bowiem oprócz plejady polskich aktorów zobaczymy tam między innymi Grzegorza Krychowiaka, Sebastiana Milę czy Dariusza Szpakowskiego.

Film "Druga połowa" to komedia romantyczna, mająca jednak w sobie element zdecydowanie wyróżniający ją na tle innych tego typu produkcji. Oprócz dobrego humoru, zauroczenia od pierwszego wejrzenia i wielu miłosnych zagrywek, akcja toczy się również wokół piłkarskiej reprezentacji Polski. Stąd właśnie obecność Grzegorza Krychowiaka czy Dariusza Szpakowskiego.

"Druga połowa" w kinach, Krychowiak na ekranie

W rolach głównych wystąpią Cezary Pazura, Maciej Musiał, Marianna Zydek i Jacek Knap. Poza nimi na ekranie pojawi się też cała plejada polskich aktorów: rozpoczynająca aktorską karierę Małgorzata Rozenek-Majdan, Andrzej Grabowski, Leszek Lichota, Ilona Ostrowska, Piotr Rogucki, Rafał Rutkowski, Iwona Bielska i Sławomir Orzechowski. Reżyserem filmu jest Łukasz Wiśniewski, a scenarzystami Sebastian Staszewski i Jarosław Stróżyk.

Na ekranie obok zawodowych aktorów pojawia się również wspomniany Krychowiak, a także kilku znanych dziennikarzy sportowych Dariusz Szpakowski, Roman Kołtoń i Michał Pol. A to nie koniec, bo jak zapowiadają producenci filmu, będzie jeszcze kilka niespodzianek ze świat futbolu.

Fabuła kręci się wokół miłości i futbolu, możemy spodziewać się więc nie tylko kilku nieprzewidzianych zwrotów akcji, ale też wielu piłkarskich wątków!

KK

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama