Reklama

Reklama

"Platini, odbierz Polsce Euro!"

- Mistrzostwa Europy w Polsce? To tak jakby urządzać wesele w burdelu - grzmi 63-krotny reprezentant Polski, medalista mistrzostw świata i igrzysk olimpijskich, Jan Tomaszewski.

Według Tomaszewskiego zanim Polska zabierze się za organizację tak dużych przedsięwzięć sportowych, jakim są piłkarskie mistrzostwa Europy, najpierw powinna zrobić porządek na własnym podwórku.

- Jeśli w czasie przygotowań do turnieju korupcja będzie zamiatana pod dywan, to ja mam gdzieś takie mistrzostwa - podkreśla były bramkarz reprezentacji Polski. - Dlatego będę apelował do Michela Platiniego o to, żeby odebrał Polsce Euro 2012 - dodaje Tomaszewski. Dowiedz się więcej o Euro 2012 w Polsce!

Reklama

Byłego zawodnika m.in. Łódzkiego Klubu Sportowego, Legii Warszawa i Śląska Wrocław z równowagi wyprowadziła sytuacja z ostatniej kolejki ligowej. Zatrzymany po finale Pucharu Ekstraklasy (w związku z aferą korupcyjną) Tomasz Moskal wystąpił w meczu Odry Wodzisław z Górnikiem Zabrze.

- O czym my w ogóle rozmawiamy?! Zawodnik prosto z prokuratury jedzie na mecz, przecież to jest skandal! Mówi, że zarzuty nie dotyczą gry w Odrze, ale jaki to jest argument?! - denerwuje się Tomaszewski.

Nasz rozmówca ma sposób na rozwiązanie problemów polskiej piłki. - Trzeba wprowadzić do Polskiego Związku Piłki Nożnej kuratora, a wszystkie dowody na korupcję przedstawić Platiniemu. Ciekawe, jakby zareagował na wiadomość o tym, że piłkarze z zarzutami biegają po boiskach? - tłumaczy Tomaszewski.

SPRAWDŹ KTO ZDANIEM JANA TOMASZEWSKIEGO BĘDZIE MISTRZEM, A KTO SPADNIE DO 1.LIGI!

Dowiedz się więcej na temat: Polsko! | mistrzostwa europy | platini

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje