PL: Dudek wpuścił trzy bramki!

W niedzielnym spotkaniu 7. kolejki angielskiej Premier League FC Liverpool przegrał wyjazdowe spotkanie z Charlton Athelic 2:3. Była to druga porażka The Reds w tym sezonie.

W bramce Liverpoolu 90 minut rozegrał Jerzy Dudek, który w tym sezonie puścił w lidze już siedem bramek.

Mecz rozpoczął się od bramki Smicera w 15. minucie, który wykorzystał wspaniałe podanie Kewella. Kwadrans później Dudek skapitulował pierwszy raz, przegrywając pojedynek sam na sam z Kevinem Lisbie. Tuż przed przerwą znów Lisbie, pokonał Dudka, dobijając piłkę po strzale Stuarta

W 52. minucie w polu karnym został sfaulowany Heskey, a rzut karny na bramkę zamienił Michael Owen. W 83. minucie gospodarze zadali decydujący cios, a prawdziwym katem The Reds okazał się Lisbie, który otrzymał podanie od swojego bramkarza, przebiegł przez całe boisko i strzałem w dalszy słupek, zdobył bramkę, która dała zwycięstwo Charltonowi.