Reklama

Reklama

Piłkarze na mecz polecieli w kombinezonach ochronnych

Widok ludzi ubranych w specjalne stroje ochronne w ostatnich miesiącach dziwi nieco mniej. Mimo wszystko obrazki drużyny piłkarskiej ubranej tak na lotnisku sprawiły, że nagrania natychmiast obiegły sieć. Tak do Kataru udali się zawodnicy chińskiego Beijing Guoan.

Pandemia koronawirusa całkowicie zmieniła przyzwyczajenia sportowców i sztabów szkoleniowych, zmuszając ich do respektowania zasad aktualnie obowiązujących w danym kraju.

Wszystko zaczęło się jeszcze w minionym roku w chińskim Wuhan. Ten kraj wydaje się, że ma już za sobą najgorszy czas. W kraju wprowadzono jednak w tamtym czasie spore restrykcje, niemal całkiem odcinając się od świata.

Teraz w mediach społecznościowych furorę robi nagranie drużyny piłkarskiej Beijing Guoan. Piłkarze zostali przyłapani na lotnisku tuż przed wylotem do Kataru. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie ich stroje. Sportowcy byli od stóp do głów zabezpieczeni specjalnymi kombinezonami ochronnymi.

Reklama

Na odzieży znalazło się miejsce na logo klubu, co sprawiło, że zawodnicy dodatkowo się wyróżniali.

W weekend Beijing Guoan rozegra spotkanie z FC Seoul.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama