Reklama

Reklama

Piłkarze KSZO nie pojadą na zgrupowanie

Piłkarze KSZO Ostrowiec nie pojadą jutro na drugi obóz przygotowawczy, który miał odbyć się w Dębicy. Do rundy wiosennej przygotowywać się będą na własnych obiektach.

Piłkarze KSZO Ostrowiec nie pojadą jutro na drugi obóz przygotowawczy,  który miał odbyć się w Dębicy. Do rundy wiosennej przygotowywać się będą  na własnych obiektach.

- Podjęliśmy taką, a nie inną decyzję, bo warunki pogodowe zarówno w Dębicy, jak i w Ostrowcu są jednakowe - powiedział Mirosław Stasiak, właściciel klubu.

- Zostajemy w Ostrowcu, zespół będzie trenował na hali i na boiskach na Rawszczyźnie. Nie ma sensu wydawać dużych pieniędzy na obóz, skoro w Dębicy jest śnieg i nie ma odpowiednio przygotowanych boisk. Nie przesądzam, że zespół nie wyjedzie już na obóz, ale musimy poczekać na zmianę warunków atmosferycznych. Jeśli nie będzie śniegu, to może uda nam się zorganizować kilkudniowy obóz przed samym meczem pucharowym z Zagłębiem Lubin, który odbędzie się 4 marca. Może za kilka dni na zachodzie kraju warunki będą korzystniejsze i właśnie tam przed spotkaniem Pucharu Polski nasza drużyna przygotowywałaby się do tego meczu. Sparingi, które miały zostać rozegrane podczas obozu w Dębicy, odbędą się w Ostrowcu. W środę KSZO zagra z Hutnikiem Kraków, a w sobotę ze Stalą Rzeszów.

Reklama

Tomasz Stefanowicz, Ostrowiec Św.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL