Reklama

Reklama

Piłkarze Groclinu myślą o mistrzostwie

- Po cichu myślimy o mistrzostwie Polski - powiedział po meczu z Legią wyróżniający boisku piłkarz Groclinu Piotr Rocki. Piłkarze z Grodziska pokonali przy Łazienkowskiej podopiecznych Jacka Zielińskiego 2:0.

- W dzisiejszym meczu bardzo dobrze wypełniliśmy założenia taktyczne, które wyznaczył nam trener przed spotkaniem z Legią. Tworzymy teraz dobrą drużynę, zgrany kolektyw i to się opłaca w dzisiejszej piłce. Jeśli chodzi o mnie to forma i zdrowie mi dopisuje i dziękuję trenerowi, że postawił na mnie w dobrym momencie - wyjaśnił Piotr Rocki.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy