Reklama

Reklama

Piłkarz zakończył karierę... w przerwie meczu

David Cox, piłkarz Albion Rovers FC, niespodziewanie zakończył karierę właściwie w trakcie spotkania. W przerwie meczu przeciwko Stenhousemuir opuścił stadion i po jakimś czasie zakomunikował swoją decyzję. Jak przyznał, rywale wyśmiewali jego problemy ze zdrowiem i drwili z próby samobójczej.

Cox, który był rezerwowym w tym spotkaniu, w pewnym momencie wdał się w sprzeczkę z kapitanem Stenhousemuir, Jonathanem Tiffoney'em. Po tej kłótni opuścił obiekt i odjechał. W mediach społecznościowych ukazało się nagranie, na którym tłumaczy, dlaczego tak postąpił. Jak się okazuje, rywal wyśmiewał jego próbę samobójczą i sugerował, że powinien był bardziej się postarać.

Szkocka federacja wszczęła postępowanie w tej kwestii. Działacze Stenhousemuir ogłosili z kolei, że Tiffoney do wyjaśnienia sprawy, został odsunięty od treningów z drużyną. Nie będzie też brany pod uwagę przy ustalani składu na kolejne mecze ligowe.

W Albion Rovers liczą, że Cox odwoła swoją decyzję i wróci do gry. Szczególnie, że jest członkiem tej drużyny zaledwie od marca 2021 roku.

KK

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama