Reklama

Reklama

Piłkarz Karpat Krosno Mateusz Kantor uratował tonącego mężczyznę

Piłkarz Karpat Krosno Mateusz Kantor uratował mężczyznę, który skoczył z mostu, chcąc popełnić samobójstwo.

Jak podaje portal krosno24.pl, w piątek w południe 40-letni mężczyzna skoczył z mostu na ul. Okrzei w Krośnie. Widziały to dwie osoby i próbowały sprowadzić pomoc.

Ruszył z nią młody piłkarz Karpat, który akurat szedł na obiad.

Niedoszły samobójca był przytomny, ale miał problemy z poruszaniem się. Dlatego gdyby nie pomoc, jakiej udzielił mu piłkarz, mogłoby dość do tragedii. Mateusz Kantor uniósł jego głowę nad lustro wody i uchronił przed zachłyśnięciem.

40-latek, który miał w organizmie prawie dwa promile alkoholu, został wyciągnięty z rzeki przez strażaków, a następnie trafił do szpitala.

Reklama

Mateusz Kantor urodził się w Dębicy i tamtejszej Wisłoce rozpoczynał grę w piłkę. Wiosnę 2010 roku spędził w Górniku Zabrze, a następnie reprezentował Resovię, Kolejarza Stróże i Stal Stalowa Wola, z której przed rokiem trafił do krośnieńskich Karpat.

MZ

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy