Reklama

Reklama

Piłkarz Jonas Hector zrezygnował z gry w reprezentacji Niemiec

Piłkarz FC Koeln Jonas Hector postanowił zrezygnować z gry w reprezentacji Niemiec z powodów osobistych. Jest już po rozmowach z selekcjonerem Joachimem Loewem, który zaakceptował decyzję 30-letniego obrońcy.

"Mam duży szacunek do decyzji Jonasa. Poza jego piłkarskimi umiejętnościami ceniliśmy w nim jego świetny charakter, stoicki spokój i zaufanie" - skomentował dyrektor sportowy związku Oliver Bierhoff.

Hector zadebiutował w reprezentacji Niemiec 14 listopada 2014 roku w meczu eliminacji mistrzostw Europy przeciwko Gibraltarowi (4-0).

W sumie rozegrał 43 spotkania - grał na obronie, ale i w pomocy.

Po raz ostatni wystąpił w kadrowych barwach 19 listopada zeszłego roku w spotkaniu przeciwko Irlandii Północnej.

mar/ co/

Reklama

 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy