Reklama

Reklama

Piłkarski mecz towarzyski Norwegia - Izrael odwołany z powodu ryzyka dot. Covid-19

Piłkarski mecz towarzyski Norwegii z Izraelem, który miał się odbyć w środę w Oslo, został odwołany - poinformowała krajowa federacja gospodarza spotkania. Jako przyczynę podano ryzyko związane z pandemią Covid-19.

Jak podano w oświadczeniu, pierwotnie władze norweskiej służby zdrowia wydały zgodę na organizację tego meczu, ale w środę wydały rekomendację, by go odwołać.

W środę odbędzie się m.in. spotkanie towarzyskie Danii ze Szwecją w Kopenhadze. Tego dnia szwedzka federacja poinformowała, że trener "Trzech Koron" Janne Andersson miał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Szkoleniowiec był na kwarantannie już od końca poprzedniego tygodnia, ponieważ osoba z jego bliskiej rodziny miała wcześniej potwierdzenie zakażenia. Na ławce podczas najbliższych pojedynków Szwedów (czekają ich wkrótce dwa mecze Ligi Narodów) zastąpi go asystent Peter Wettergren.

Reklama

an/ krys/Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy