Reklama

Reklama

Piłka nożna. UEFA ogłosiła termin letniego okna transferowego

UEFA (Europejska Unia Piłkarska) poinformowała, że w tym roku tzw. letnie okno transferowe będzie otwarte do 5 października.

UEFA ogłosiła decyzję w tej sprawie po dwudniowych obradach Komitetu Wykonawczego.

5 października będzie ostatnim dniem, w którym zespoły uczestniczące w Lidze Mistrzów i Lidze Europy będą mogły zarejestrować zawodników na fazę grupową. Rozpocznie się ona, odpowiednio, 20/21 października i 22/29 października.

Kwalifikacje - poszczególne rundy będą mieć wyjątkowo format jednomeczowy - do Champions League mają się zakończyć 30 września, a do LE - dzień później. Rozpoczną się w sierpniu, jeszcze zanim dobiegnie końca opóźniona z powodu pandemii koronawirusa rywalizacja w sezonie 2019/20.

Zobacz więcej doniesień o piłce nożnej

pp/ cegl/

ReklamaWasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy