Reklama

Reklama

Piłka nożna. Radosław Majewski podpisał kontrakt z Wieczystą Kraków

Radosław Majewski dołączył do Sławomira Peszki i związał się z Wieczystą. 33-latek podpisał z krakowskim klubem dwuletni kontrakt.

Wieczysta to klub grający w krakowskiej lidze okręgowej. Zespół jest jednak naszpikowany gwiazdami. W drużynę zainwestował bowiem właściciel sieci aptek "Słoneczna" Wojciech Kwiecień, który w przeszłości pomagał też Wiśle Kraków.

W Wieczystej występuje m.in. Sławomir Peszko. Właściciel zapewne skorzystał z jego rekomendacji i sprowadził kolejnego byłego reprezentanta Polski. Z klubem związał się Radosław Majewski.

Ostatnio 9-krotny reprezentant Polski reprezentował australijski Western Sydney Wanderers. Tam jednak nie pograł za wiele, bo zerwał więzadła krzyżowe w kolanie.

W ostatnim czasie przebywał w Polsce i szukał klubu. Podkreśla, że chciałby grać w PKO Ekstraklasie, ale po długiej przerwie trudno jest wrócić na najwyższy poziom, dlatego przyjął propozycję Wieczystej.

- Mam ambicje, aby nadal występować w wyższej klasie rozgrywkowej, ale po roku kiedy nie grałem ciężko było wrócić. Wieczysta złożyła mi ofertę i okazała się najkonkretniejsza. Widać było, że trener mnie chciał i widział w drużynie. A to, że czuje się wsparcie trenera czy prezesa jest bardzo ważne - powiedział Majewski, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Reklama

MP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje