Piłka nożna. Drużyna Macieja Rybusa i Grzegorza Krychowiaka przegrała w Superpucharze Rosji

Lokomotiw Moskwa przegrał 1-2 z Zenitem Sankt Petersburg w meczu o Superpuchar Rosji. Maciej Rybus i Grzegorz Krychowiak zagrali po 90 minut.

Jeszcze przed upływem kwadransa gry wynik otworzył Artiom Dziuba. Zenit utrzymał prowadzenie do przerwy.

W drugiej połowie drużyna z Sankt Petersburga zdobyła kolejną bramkę. Do siatki trafił Magomied Ozdojew.

Ten gol okazał się trafieniem na wagę zwycięstwa. Lokomotiw stać było tylko na jedną bramkę, autorstwa Vedrana Corluki.

Maciej Rybus i Grzegorz Krychowiak zagrali cały mecz. Lewy obrońca reprezentacji Polski otrzymał żółtą kartkę.

MP

Dowiedz się więcej na temat: Maciej Rybus | Grzegorz Krychowiak | Superpuchar Rosji