Reklama

Reklama

Pijany kierowca spowodował kolizję z autobusem. Michał Kołodziejczyk: Wszyscy potrzebujemy teraz czasu

We wtorek, tuż przed godziną 15:00 Polska Agencja Prasowa poinformowała o zatrzymaniu mężczyzny, podejrzanego o spowodowanie wypadku pod wpływem alkoholu. Nieoficjalnie ustalono, że chodzi o byłego reprezentanta kraju, Michała Ż, pełniącego również rolę eksperta w telewizji "Canal+ Sport". Szefujący jej Michał Kołodziejczyk poinformował o jego natychmiastowym zawieszeniu do wyjaśnienia.

Jak przekazała PAP, we wtorek około godziny 00:40 na skrzyżowaniu ulicy Miodowej z Długą w Waszawie w stojący na czerwonym świetle autobus wjechał osobowy samochód marki BMW. Jego kierowca miał we krwi 1,6 promila alkoholu. Agencja ustaliła, iż sprawcą był były reprezentant Polski, Michał Ż.

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź!

Były piłkarz związany jest z telewizją "Canal+ Sport", w której pełni rolę eksperta. Został jednak natychmiastowo zawieszony do wyjaśnienia całej sprawy.

- Zawiesiłem Ż. w roli eksperta Canal+ Sport do wyjaśnienia sprawy. Nie możemy podjąć żadnych decyzji zanim nie zapoznamy się z wszystkimi szczegółami i nie potwierdzimy ich w oficjalnych źródłach. Wszyscy potrzebujemy teraz czasu - napisał na Twitterze szef "Canal+ Sport", Michał Kołodziejczyk (nazwisko celowo skrócone).

Reklama


Ż usłyszał zarzuty za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Dodatkowo odpowie za spowodowanie kolizji.

TC

Tego jeszcze nie widziałeś! Sprawdź nowy Serwis Sportowy Interii! Wejdź na sport.interia.pl! 
-----------------------------------------------

Samochód 20-lecia na 20-lecie Interii!

ZAGŁOSUJ i wygraj ponad 20 000 złotych - kliknij

 Zapraszamy do udziału w 5. edycji plebiscytu MotoAs. Wyjątkowej, bo związanej z 20-leciem Interii. Z tej okazji przedstawiamy 20 modeli samochodów, które budzą emocje, zachwycają swoim wyglądem oraz osiągami. Imponujący rozwój technologii nierzadko wprawia w zdumienie, a legendarne modele wzbudzają sentyment. Bądź z nami! Oddaj głos i zdecyduj, który model jest prawdziwym MotoAsem!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama