Reklama

Reklama

Pierwszy gol Robinho w byłym klubie Grosickiego

Robinho jest zawodnikiem Sivassporu zaledwie od trzech tygodni, ale już dał się poznać kibicom. W meczu z Kayserisporem strzelił jedynego gola dla swojej drużyny. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1.

To premierowe trafienie słynnego Brazylijczyka w Turcji, w byłym klubie Kamila Grosickiego. Robinho nie został wystawiony od początku, ale wszedł na murawę jeszcze w pierwszej połowie. Chwilę po przerwie znakomicie wykorzystał rzut wolny.

Przypomnijmy, że 100-krotny reprezentant Brazylii, były zawodnik m.in. Realu Madryt, Manchesteru City i Milanu, w listopadzie został skazany na dziewięć miesięcy więzienia za udział w zbiorowym gwałcie, ale ponieważ złożył odwołanie od wyroku pierwszej instancji, pozostaje cały czas na wolności i może grać.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL