Reklama

Reklama

Piękne zdjęcie z domu Lewandowskich. Klara nie może doczekać się młodszego rodzeństwa

Anna i Robert Lewandowscy spodziewają się drugiego dziecka. Na narodziny niemowlęcia niecierpliwie czeka ich córka Klara, która już teraz z ciekawością zagląda do łóżeczka przygotowanego dla nowego członka rodziny.

Państwo Lewandowscy zdają się być już gotowi na przyjęcie kolejnego potomka. Można to wywnioskować ze zdjęcia, którym pochwaliła się w mediach społecznościowych Anna Lewandowska.

Była mistrzyni w karate opublikowała na Instagramie zdjęcie małej Klary, która niebawem skończy trzy lata. Dziewczynka przygotowuje się do roli starszej siostry i najwidoczniej już teraz poczuwa się do opieki nad młodszym rodzeństwem.

Na fotografii Klara z uwagą zagląda do pustego jeszcze łóżeczka, które niebawem będzie należało do drugiego dziecka Lewandowskich.

Reklama

- Ktoś tu nie może się doczekać - napisała w opisie zdjęcia Anna Lewandowska.

Pod postem pojawiło się rzecz jasna mnóstwo komentarzy, w których fani oraz znajomi jednej z najbardziej medialnych polskich par zachwycają się małą Klarą.

Przypomnijmy - o tym, że państwo Lewandowscy spodziewają się drugiego potomka dowiedzieliśmy się 6 listopada, przy okazji meczu Ligi Mistrzów, w którym Bayern Monachium mierzył się z Olympiakosem Pireus. Bayern wygrał tamto spotkanie 2-0, a jedną z bramek strzelił "Lewy".

Po strzeleniu gola Polak okazał swoją radość w wyjątkowy sposób - schował piłkę pod koszulkę, wkładając przy tym kciuk do ust. To mogło oznaczać tylko jedno - Anna Lewandowska ponownie jest w ciąży! Interia jako pierwsza potwierdziła wówczas u źródła tę nowinę.

Wkrótce potem poznaliśmy więcej szczegółów z ust Roberta Lewandowskiego, który przyznał w rozmowie z niemieckimi mediami, iż jego żona jest w czwartym miesiącu ciąży. Oznacza to, że drugie dziecko Lewandowskich może przyjść na świat już w najbliższych dniach.

TB

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje