Reklama

Reklama

Piękne gole i ostre starcia Orange Ekstraklasy

Chcesz oglądać najpiękniejsze gole! Nie musisz wcale śledzić transmisji kodowanych spotkań włoskiej Serie A czy hiszpańskiej Primera Division! Wszystko co jest najbardziej pożądane w futbolu jest w Twoim zasięgu!

Chcesz oglądać najpiękniejsze gole! Nie musisz wcale śledzić transmisji kodowanych spotkań włoskiej Serie A czy hiszpańskiej Primera Division! Wszystko co jest najbardziej pożądane w futbolu jest w Twoim zasięgu!

Wystarczy wejść na stronę Magazyn Ligowy i zobaczyć jakie efektowne bramki strzelali piłkarze w 7. kolejce naszej Orange Ekstraklasy! A w ten weekend rzeczywiście było co podziwiać!

Fenomenalne "nożyce" Marcela Liczki (Video 1), kapitalne uderzenie z woleja Przemysława Kaźmierczaka, czy też wyśmienity lob Piotr Świerczewskiego - takimi golami możemy (musimy!) się chwalić w Europie, bowiem z pewnością nie powstydziłaby się ich nawet wyjątkowo rozkapryszona publiczność na słynnych stadionach takich jak San Siro, Old Trafford, Santiago Bernabeu czy Nou Camp. Drodzy inetrnauci, w naszym Magazynie Ligowym możecie ZAGŁOSOWAĆ I WYBRAĆ tą najładniejszą z najładniejszych! Przypominamy, że taką zabawę oferujemy Wam po każdej ligowej kolejce!

Reklama

Piłka nożna to nie tylko piękne bramki. Równie ważne dla przebiegu i wyniku każdego spotkania są interwencje bramkarzy.

Historia futbolu pokazuje także, że w Polsce na tej pozycji nigdy nie brakowało nam wybitnych postaci. Nazwiska Jana Tomaszewskiego czy Józefa Młynarczyka stawiane są przecież w jednym szeregu z takimi jak Dino Zoff, Lew Jaszyn, Sepp Maier, Luis Arconada, Ricardo Zamora, Peter Schmeichel, czyli bramkarskimi legendami.

Obecnie możemy być dumni z wyczynów Jerzego Dudka w ubiegłym sezonie, a patrząc na poczynania Artura Boruca możemy również być spokojni o jego następcę. A kolejni utalentowani już ustawiają się w szeregu. Wystarczy tylko popatrzyć na parady Łukasza Załuski w meczu Zagłębia z Kolporterem Korona, Mariusza Pawełka w spotkaniu Odry Wodzisław z Górnikiem Łęczna, czy też Radosława Majdana w konfrontacji Polonii z Wisłą (Video 2).

Oczywiście w w naszym Magazynie Ligowym możecie ZAGŁOSOWAĆ I WYBRAĆ najpiękniejszą paradę weekendu!

W futbolowym środowisku panuje przekonanie, że najwięcej walki na murawie można zobaczyć w spotkaniach angielskiej Premier League. "Kości trzeszczą" nie tylko jednak na Wyspach, czego dowodzą sytuacje z naszych ligowych boisk. Po takich akcjach aż skóra cierpnie! W naszym Magazynie Ligowym możecie sami dokonać moralnego osądu na piłkarzach, czyli ZAGŁOSOWAĆ I WYBRAĆ Brutala oraz Rzeźnika ligowego weekendu (Video 3).

W wielu przypadkach tuż po zakończeniu meczu więcej uwagi poświęca się nie piłkarzom, ale tym, którzy mieli na murawie dopilnować porządku. Decyzje boiskowych rozjemców zawsze wzbudzają kontrowersje i tak już chyba pozostanie. Wy natomiast sami ZAGŁOSOWAĆ I WYBRAĆ, które z nich były prawidłowe, a które krzywdzące jedną z drużyn.

Zapraszamy więc do naszego multimedialnego Magazynu Ligowego!

Przypominamy jeszcze raz wszystkim naszym użytkownikom, że zawsze następnego dnia po zakończeniu ostatniego meczu w każdej kolejce wszystkie materiały wideo będą zupełnie darmowe. Jeśli ostatni mecz kończy się w niedzielę, to w poniedziałek wszystkie mecze będzie można oglądać za darmo!

Zobacz WYNIKI oraz OPISY spotkań 7. kolejki

Zobacz skróty meczów w naszym Magazynie Ligowym

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy