Reklama

Reklama

Piechna podpisał kontrakt z greckim trzecioligowcem

Był królem strzelców w pięciu polskich ligach, począwszy od okręgowej do ekstraklasy. Obecnie będzie strzelał gole w trzeciej lidze greckiej. Grzegorz Piechna właśnie podpisał kontrakt z Doxą Kranoulas.

"Umowę podpisałem na rok. Nie będę ściemniać, że to wielki sportowy awans, ale fajnie będzie sprawdzić się w innym klimacie, niż polski. Z pewnością trochę dokuczać będzie rozłąka z rodziną, jednak nie pojechałem na wczasy, a zarabiać pieniądze" - powiedział Piechna, cytowany przez "Przegląd Sportowy".

33-letni napastnik jest ciekawą postacią w polskiej piłce. Był królem strzelców w klasie okręgowej (WOY Bukowiec Opoczyński), IV lidze (Ceramika Paradyż), III (HEKO Czermno), II i ekstraklasie (razem z Koroną Kielce).

Reklama

Potem wyjechał do Rosji, ale w barwach Torpedo Moskwa występował tylko przez rok. Następnie był Widzew Łódź, Polonia Warszawa, Kolejarz Stróże, a ostatnio Ceramika Opoczno.

Teraz "Kiełbasa", jak się go nazywa, a wzięło się to stąd, iż pracował w zakładach mięsnych, będzie występował w trzecioligowym greckim klubie. Jego partnerem w drużynie ma być Grzegorz Bonk, były pomocnik Górnika Zabrze i Ruchu Chorzów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy