Reklama

Reklama

Pele: "Messi wciąż może wygrać puchar świata"

Legendarny piłkarz Pele stwierdził, że Lionel Messi nadal ma szansę sięgnąć po Puchar Świata. Brazylijczyk uważa też, że reprezentant Argentyny to wciąż jeden z najlepszych piłkarzy globu.

Argentyna z 27-letnim Messim w składzie tego lata była blisko zdobycia mistrzostwa świata, ale ostatecznie Niemcy okazali się lepsi, w dogrywce strzelając decydującego gola.
Pele powiedział, że wierzy, iż argentyński napastnik dostanie jeszcze kolejną szansę, aby zagrać w finale następnego mundialu, który odbędzie się w 2018 roku.
"Oczywiście Messi wciąż może wygrać puchar świata" - powiedział Pele.
"Argentyńczyk jest bardzo dobrym piłkarzem i jest w doskonałej kondycji fizycznej. Nie mam wątpliwości, że będzie nadal dążył do zdobycia pucharu świata" - dodał były piłkarz reprezentacji Brazylii.
"Podczas ostatniego mundialu w mojej ojczyźnie zarówno Argentyna, jak i Brazylia miała wielu świetnych graczy w swoich kadrach, którzy mogli wygrać puchar świata, ale ostatecznie nie zdołali tego dokonać" - uważa były piłkarz.
"Messi jest wielkim piłkarzem. Dostanie kolejną szansę zabłysnąć w Rosji. Nie ma wątpliwości, że to naprawdę niesamowity zawodnik. Nie możemy zacząć wątpić w niego, bo nie zdobył jeszcze pucharu świata" - zakończył Pele.
Messi zagrał w reprezentacji Argentyny 93 razy, strzelając w nich łącznie 42 gole.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje