Reklama

Reklama

Paulo Sousa bliski znalezienia nowej pracy. Ma znów zostać selekcjonerem

Egipscy dziennikarze twierdzą, że Paulo Sousa jest bliski znalezienia nowej pracy. Ma zostać selekcjonerem tamtejszej reprezentacji, co oznacza, że poprowadziłby kolejnego znakomitego piłkarza - Mohameda Salaha.

Zaledwie pół roku wytrzymał Paulo Sousa na stanowisku trenera Flamengo. Brazylijski klub na początku czerwca zwolnił Portugalczyka, który w grudniu poprosił o rozwiązanie umowy z reprezentacją Polski.

Sousa zostawił "Biało-Czerwonych" przed meczami barażowymi mistrzostw świata. Polsce udało się zakończyć baraże zwycięsko i choć Sousa wkrótce może znów zostać selekcjonerem, to nie zmierzy się na MŚ z naszą kadrą.

Reklama

Paulo Sousa zostanie selekcjonerem Egiptu?

Egipska reprezentacja bowiem w dramatycznych okolicznościach przegrała w barażu o awans na MŚ z Senegalem i mundial będzie oglądać na odległość. Po braku awansu zwolniony został Ehab Galal i tamtejsza federacja szuka nowego selekcjonera.

Jak podaje egipski dziennikarz Ahmed Shobier, faworytem do objęcia kadry Egiptu został właśnie Sousa. Wcześniej w mediach przewijało się także nazwisko Carlosa Querioza.

Wygląda więc na to, że Sousa może po raz drugi trenować reprezentacją z gwiazdą największego światowego formatu. Po prowadzeniu Roberta Lewandowskiego Portugalczyka może mieć pod swoimi skrzydłami Mohameda Salaha.

Reklama

Reklama

Reklama