Reklama

Reklama

Patryk Lipski na celowniku Anderlechtu

Patryk Lipski, który w ubiegłym tygodniu został wolnym zawodnikiem po rozwiązaniu kontraktu z Ruchem Chorzów, jest w orbicie zainteresowań Anderlechtu Bruksela - donoszą belgijskie media.

O zainteresowaniu Anderlechtu 22-letnim polskim pomocnikiem mówiło się już w styczniu. Sprawa wraca tuż po rozstaniu Lipskiego z Ruchem.

W ubiegłym tygodniu Izba ds. Rozwiązywania Sporów Sportowych PZPN na wniosek piłkarza rozwiązała jego kontrakt z "Niebieskimi" ze względu na zaległości finansowe klubu wobec zawodnika.

Belgijski voetbalkrant.com podaje, że "Fiołki" z Brukseli chciałyby mieć u siebie Polaka. Portal zaznacza jednak, że Lipskiemu przygląda się też francuskie FC Nantes i niemiecki FSV Mainz.

Gdyby były piłkarz Ruchu zdecydował się na transfer do Anderlechtu, mógłby dołączyć do Łukasza Teodorczyka, choć ten ostatni latem raczej opuści klub ze stolicy Belgii.

Reklama

Lipski był zawodnikiem klubu z Chorzowa przez pięć lat. W 69 meczach Ruchu zdobył 10 bramek i zaliczył 15 asyst.

WS

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy