Reklama

Reklama

Papież gratulował Dudkowi

W środę PZPN zorganizował dla dziennikarzy otwarty dzień z kadra polskich piłkarzy. Po sparingowym spotkaniu dziennikarze i reprezentanci Polski spotkali się na wspólnym grillu.

Mimo, iż posiłki raczej nie były dietetyczne piłkarze chętnie sięgali po kurczaka, karczek i kiełbaski.

Reklama

Nasz reprezentacyjny bramkarz Jerzy Dudek zapytany czy tak "ciężki" posiłek na kolacje nie zaszkodzi odpowiedział: - Jesteśmy po meczu i jeden taki posiłek z pewnością nie wpłynie na stan naszego przygotowania. Ja zjadłem dziś kawałek kurczaka i karczek. Musze przyznać, ze potrawy są bardzo dobre, mi smakuje najbardziej sałatka.

Z pewnością wszyscy kibice już wiedzą, że Jerzy Dudek otrzymał od "Daily Telegraph" prestiżową nagrodę dla najlepszego (zagranicznego???) piłkarza w Holandii. Ale mało kto wie za gratulacje za zdobycie tego trofeum przesłał naszemu piłkarzowi ... Jan Paweł II.

- Tak, to prawda - stwierdził bramkarz - Kiedyś mówiłem działaczom ze Papież jest dla mnie wielkim autorytetem. Kiedy dowiedzieli się, że otrzymam nagrodę od "Daily Telegraph", postarali się o gratulacje z Watykanu i je otrzymałem. Jest to bardzo mile.

Dowiedz się więcej na temat: papież

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje