Reklama

Reklama

Panik na wylocie?

Wszystko wskazuje na to, że Bohumil Panik nie będzie już szkoleniowcem Pogoni Szczecin. We wtorek Czech miał poprowadzić popołudniowy trening, ale zastąpił go trener rezerw Bogusław Pietrzak. W tym czasie Panik pakował swoje rzeczy i opuścił budynek klubowy.

- Wszystko wyjaśni się w swoim czasie - powiedział Pietrzak na łamach "Faktu".

- Decyzja nie została jeszcze podjęta, ale gdyby udało nam się rozwiązać kontrakt z Panikiem, nie byłoby to szkodliwe dla drużyny - stwierdził właściciel Pogoni, Antoni Ptak.

"Portowcy" w ostatnim meczu ligowym pokonali Wisłę Płock 2:0, a w środę czeka ich konfrontacja z Wisłą Kraków w ćwierćfinale Pucharu Polski.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy