Reklama

Reklama

Owen mówi "nie" Evertonowi

Michael Owen, napastnik Realu Madryt, nie zgodził się na propozycję Evertonu Liverpool i nie zostanie graczem klubu z Goodison Park.

- Byliśmy w kontakcie z Michaelem i jego doradcami, niestety, Everton nie jest klubem, który mógłby on wybrać w tym momencie - powiedział David Moyes, menedżer "The Toffees".

Owen szuka nowego klubu, gdyż po przyjściu na Santiago Bernabeu dwóch Brazylijczyków Robinho i Julia Baptisty, ma bardzo małe szanse na grę w Realu.

25-letnim piłkarzem interesuje się kilka klubów Premier League. W tym gronie wymienia się m.in. Liverpool FC (jego poprzedni zespół), Manchester United i Newcastle United.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy