Reklama

Reklama

Opublikowano treść przesłuchania Karima Benzemy

Piłkarz Realu Madryt Karim Benzema, podejrzany w śledztwie o szantażowanie swojego kolegi z reprezentacji Francji Mathieu Valbueny ujawnieniem sekstaśmy z jego udziałem, cały czas go okłamywał - poinformował w piątek stołeczny dziennik "Le Parisien".

28-letni Benzema, reprezentant Francji, został w listopadzie w Paryżu przesłuchany i zatrzymany przez policję w związku z podejrzeniem o szantażowanie swojego kolegi z drużyny narodowej Mathieu Valbueny ujawnieniem sekstaśmy z jego udziałem.

Materiałem obciążającym mogą być billingi oraz nagrania rozmów Benzemy i Valbueny.

"Le Parisien" opublikował treść przesłuchania Benzemy przez sędziego 28 stycznia, w którym piłkarz zaprzeczył, że kiedykolwiek widział taśmy. "To miało wyglądać jak opowiadanie filmu, na którym się nie było" - miał powiedzieć Benzema.

Reklama

"Benzema, aby podkreślić wagę swoich słów, przysięgał się na życie córki" - powiedział Valbuena, grający w Olympique Lyon.

Sprawa badana jest od lipca. Valbuena twierdzi, że zmuszano go do zapłacenia 150 tys. euro kolegom z drużyny narodowej i grożono, że jeśli tego nie zrobi, opublikowane zostanie kompromitujące go nagranie.

Na razie nie wiadomo, czy i jakie zarzuty usłyszy Benzema. Miejscowe media podają, że gwiazdor Realu Madryt miał być pośrednikiem w całej aferze. Żadnych dowodów na razie nie ujawniono.

W pierwszej połowie października w tej samej sprawie został aresztowany Djibril Cisse. Były reprezentant Francji został zwolniony do domu, gdy okazało się, że jedyny jego związek ze sprawą polegał na znajomości z trzema mężczyznami zamieszanymi w proceder. Nie postawiono mu żadnych zarzutów.

Benzema już wcześniej zamieszany był w tego typu afery. W 2009 roku wyszło na jaw, że on i Franck Ribery korzystali z usług nieletniej wtedy prostytutki Zahii Dehar. W styczniu 2014 roku obaj zostali oczyszczeni z zarzutów.Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy