Reklama

Reklama

Okuka: Svitlica zostanie

Po raz kolejny głośno było o ewentualnym odejściu z Legii Stanko Svitlicy. W prasie pojawiały się nawet rzekome wypowiedzi Serba, że raczej odejdzie z klubu. W tej chwili odejście Svitlicy wydaje się jednak mało prawdopodobne.

Supersnajper Legii przebywa obecnie na urlopie w Belgradzie i - wraz z Aleksandarem Vukoviciem - ma pojawić się w Warszawie w czwartek wieczorem.

- Stanko opowiedział mi ze szczegółami o problemach w Legii - powiedział "Życiu Warszawy" Dragomir Okuka, który spotkał się kilka razy ze Svitlicą - Cały czas podkreśla jednak, że chce zostać w tym klubie i walczyć o kolejne mistrzostwo Polski. Oczywiście, jeśli dostanie dobrą propozycję z Zachodu, skorzysta z niej i nie tylko on, ale również klub. Ja myślę, że Stanko raczej w Legii zostanie. Tego życzę w nowym roku trenerowi Kubickiemu, aby najlepsi piłkarze zostali w klubie - dodał były szkoleniowiec Legii.

Reklama

Svitlica będzie mógł opuścić Łazienkowską latem. Kontrakt z Legią wiąże go do 30 czerwca tego roku i wtedy będzie mógł odejść za darmo. - Boimy się tylko, żeby już teraz nie podpisał z kimś umowy przedwstępnej, na mocy której odszedłby od nas co prawda dopiero w czerwcu, ale za to za darmo. Z drugiej jednak strony Stanko zawsze powtarzał, że zamierza być wobec nas lojalny. Musimy więc mu wierzyć - powiedział Janusz Olędzki "GW".

Jest jeszcze jedna ewentualność. Serb może popisać nową umowę z Legią. Rozmowy podobno wciąż trwają...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje